Svatební služby

Cílem našeho salonu je pokrýt kompletní svatební služby. Pokud u nás některé služby nenajdete, uděláme k Vaší spokojenosti vše, co bude v našich silách..

Svatební oznámení

Nabízíme svatební oznámení společností Amin, Bohemia Pamas a Japos. Termín dodání po korektuře je 10 dní. Ceny od 15,-/ks.

 

Snubní prsteny

Nabízíme zásnubní a snubní prsteny značky, Rubin, Rýdl a Zero. Prsteny jsou vyrobeny z chirurgické oceli, žlutého či bílého zlata, stříbra nebo titanu. Možné jsou i kombinace různých materiálů. Kubické zirkony je možné zaměnit za brilianty (s certifikátem).

Svatební video

Svatební video vždy zahrnuje: střih videa, otitulkování, ozvučení + výsledné video ve Full HD kvalitě! Cena svatebního videa závisí na požadované délce natáčení, počtu kameramanů, použité technice, dojezdové vzdálenosti atd. Kontaktujte nás, prosím, pro cenovou nabídku šitou přesně na míru vašim potřebám. Ceny startují již na 5.000,- Kč.

Svatební kytice

Naši proškolení pracovníci s Vámi zkonzultují vzhled požadované svatební kytice a poradí (s ohledem na místo konání svatby, barvu šatů, líčení, účes, oblečení ženicha apod.). Následně provedou kalkulaci ceny.

 

Svatební výzdoba

Zajistíme kompletní výzdobu z živých či umělých květin a to včetně výzdoby svatebních vozů. Zapůjčíme Vám výzdobu na svatební stůl a automobily z umělých květin, rovněž jsme schopni zapůjčit potahy na svatební židle vázy apod. Pro kreativní nevěsty nabízíme v našem salonu prodej svatební dekorace k výzdobě svatebního stolu.

 

Česání a líčení

Naši proškolení pracovníci provedou nejprve zkoušku, kde společně se zákazníkem zvolí vhodný účes a líčení pro danou událost v kontextu s postavou, pletí, zvolenými šaty, barvě vlasů apod. Termín zkoušky doporučujeme domluvit minimálně 14 dnů před Vaší svatbou nebo společenskou událostí. Následné česání a líčení provádíme v našem studiu nebo přímo u zákazníka.

CENÍK:
Pro nevěsty:
Svatební líčení…………………. 1.200,- (zkouška zdarma)
Svatební účes…………………... 1.690,- (zkouška zdarma)
Pro svatebčany:
Společenské líčení……………350,- (bez zkoušky)
Společenský účes…………….450,- (krátké vlasy) 
Společenský účes…………….600,- (polodlouhé vlasy)
Společenský účes…………….850,- (dlouhé vlasy)
Maturitní a taneční plesy:
Líčení……………………………….550,- (se zkouškou), 350,- (bez zkoušky)
Účes………………………………...950,- (se zkouškou), 800,- (bez zkoušky)
Cena dopravy ze salonu k vám domů je 8,- Kč/km (k vám a zpět)

 

Dorty

Rádi Vám zpracujeme kalkulaci na požadovaný dort či svatební výslužky.